O nas

Jesteśmy pracownią tomograficzną 3D w Kaliszu specjalizującą się w stomatologii oraz laryngologii

Działamy na rynku usług od 2013 roku, zatrudniamy najlepiej wykwalifikowaną kadrę pracowniczą...

3000+

Przeprowadzonych badań co roku

2

Ekspertów

Czemu warto Nas wybrać

Stawiamy na wysoką jakość dzięki najlepszemu sprzętu diagnostycznemu na rynku, posiadając wykwalifikowany personel, który szybko i komfortowo z zachowaniem należytej higieny wykona zlecone badania. W razie potrzeby współpracujemy z gabinetami stomatologicznymi Dental Care , który służy konsultacjami Naszych Pacjentów na cito.

Wysoka jakość usług

Szybko i komfortowo

Nowoczesna diagnostyka obrazowa

Wykwalifikowany personel

Co nas wyróżnia

Badania wykonujemy w kilkanaście minut. Daje to duży  komfort dla pacjentów. Podczas naświetlania pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania. Personel w naszej pracowni 3D Tomografia jest dobrze przeszkolony i przestrzega najwyższych standardów higieny, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo pacjentów. 

Szybko

Badania wykonujemy w około 10 minut, co gwarantuje komfort dla Państwa pacjentów.

Bezpiecznie

Podczas naświetlania pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania.

Komfortowo

Nasz personel jest przeszkolony i przestrzega najwyższych standardów higieny.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do diagnostyki obrazowej...

w pracowni 3D Tomografia Inteligentniej i lepiej niż kiedykolwiek. Najbardziej inteligentny system CBCT na świecie jest dostępny w Naszej pracowni. Tomograf CS 9600 to wysoka jakość i użyteczność, czyniąc go idealnym narzędziem do obrazowania dla dentystów i specjalistów i laryngologów , którzy chcą nowego poziomu precyzji i dokładniejszej diagnostyki.

Nasza drużyna ekspertów

Nasz zespół to bardzo sympatyczni fachowcy, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytania, a badania przeprowadzą szybko i komfortowo.

Marta Chojnacka

Licencjat Elektroradiolog

Absolwentka Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Dzięki zdobytej wiedzy na odbytych praktykach w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu oraz Zakładzie Radioterapii III w Kaliszu – Filia Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Wykonuje badania w Pracowni 3Dtomografia z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa radiologicznego, dla której praca w pracowni jest jednocześnie pasją. Ciągle poszerza wiedzę z zakresu radiologii. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęcając mu należytą uwagę.

Anna Suchanowa

Technik Elektroradiolog

Grzegorz Bujacz

Koordynator pracowni